Výhody a záruky

Pretože si vážime každého zákazníka, poskytujeme zaujímavé výhody, záruky a bonusy bez rozdielu všetkým. Za všetky naše výrobky plne ručíme; sú stále rovnako farebné, aj napriek opakovaným pranie nemení pôvodný tvar ani vzhľad a dobre sa udržujú.

Prehľad aktuálnych výhod a záruk:

Tovar zasielame zadarmo a to aj v prípade, kedy sa Vám objednávka "nepovedie" a rozmery nebudú sedieť. Vtedy na vlastné náklady tovar vyzdvihneme, vymeníme a opäť zadarmo doručíme k Vám. Je to jednoduché, pohodlné a pre Vás úplne bez starostí! Nakupujte u nás a získajte ďalšie výhody a bonusy:

Doprava zdarma bez ohľadu na množstvo objednaného tovaru

Tovar vám vždy doručíme zadarmo. Pre materské školy máme pripravenú špeciálnu dopravu "Najvýhodnejšie doručenie". Pri výbere tejto dopravy vám tovar vždy doručíme na adresu, ktorú vyplníte v objednávke. Štandardne odosielame českú poštou, prípadne inou prepravnou spoločnosťou.

Doprava zdarma platí pre materské školy, bez ohľadu na výšku objednávky. Bezplatne vám doručíme ako 30 obliečky, tak napríklad jeden uterák.

 

Tovar dodávame so 14-dňovou splatnosťou na faktúru

U nás nekupujete mačku vo vreci. Tovar vždy štandardne odosielame spolu s faktúrou, ktorá má splatnosť 14 dní. Čiže za objednávku zaplatíte vždy po jej doručení. Faktúru posielame v prílohe v emailu, originál je potom pribalený do objednávky.

Objednávku vám samozrejme môžeme odoslať aj na dobierku. V takom prípade potom za tovar zaplatíte kuriérovi, pri odovzdaní tovaru.

 

Atesty, certifikáty

Obliečky je zdravotne nezávadné, spĺňa všetky kritéria náročných hygienických noriem a požiadaviek. Je preto vhodné aj pre alergikov a deti do 3 rokov.

Obliečky je opatrené certifikátom TZÚ (Technický skúšobný ústav). Týmto certifikátom sa potvrdzuje zhoda výrobku s nasledujúcou technickou špecifikáciou a osvedčuje sa, že výrobok zodpovedá hygienickým požiadavkám, nepredstavuje zdravotné riziko a je teda vhodný pre deti veku do 3 rokov.

 

Sme český výrobca detských obliečok pre škôlky

Sme český výrobca detských obliečok. Staviame na tradične poctivom prístupe k práci a nadštandardnej kvalite za príjemné a všetkým dostupné ceny. Špecializujeme sa na detské posteľné obliečky pre materské školy i koncových zákazníkov. Šijeme vo vlastnej moderne vybavenej dielni.

Používame výhradne české materiály. Firemné zamestnanci sú školení odborníci s mnohými rokmi praxe. Naše produkty spĺňajú najnáročnejšie normy a testy, sú zdravotne nezávadné, vhodné aj pre alergikov a deti do troch rokov.

Spokojnosť všetkých našich zákazníkov je pre nás kľúčové. Skvelým ukazovateľom v tomto ohľade je pre nás fakt, že po celú dobu našej existencie sme nemali žiadnu reklamáciu na kvalitu produktov či ich spracovanie. Podložiť to môžu aj referencie a spätná väzba zákazníkov.

 

Na želanie vám ušijeme akýkoľvek rozmer

Nie sme žiadni priekupníci, ale poctiví výrobcovia. Máme vlastné šijacie dielne a veľmi dobre zaškolený personál. Preto pre nás nie je problém prispôsobiť vám rozmer podľa vašich požiadaviek. V 95% zostane cena rovnaká. Či už teda chcete obliečky zmenšiť alebo zväčšiť, pre nás to nie je žiadny problém.

V prípade, že budete chcieť výrobok upraviť na mieru, treba nám vždy požadovaný rozmer pripísať do poznámky k objednávke. Okrem obliečky a prestieradiel, vám samozrejme dokážeme upraviť aj prešívané súpravy.