Krepové obliečky Lietadlá žltá

Kód: 177/118
12,19 € 10,07 € bez DPH

Lietadlom, vzducholodí alebo teplovzdušným balónom doletieť až do farebného detského sna? S čarovne vyvedeným bavlneným krepovým obliečkami na motívy lietajúcich strojov je to hračka!

Rozmer: 90 x 135 + 60 x 45 cm

doprava zdarma nahradni_plneni

zbozi na fakturu2 rozmer

Detailné informácie

Podrobný popis

Detské krepové obliečky do škôlky - Lietadlá žltá

Lietadlom, vzducholodí alebo teplovzdušným balónom doletieť až do farebného detského sna? S čarovne vyvedeným bavlneným krepovým obliečkami na motívy lietajúcich strojov je to hračka! Krepové obliečky je obľúbené, súčasne veľmi odolné. Nekonečná detská fantázia a veľmi príjemné krepové obliečky pre ľahké zaspávanie a pohodlné spanie v škôlkach aj doma!

Kvalitné detské krepové obliečky do škôlky

Naše krepové obliečky sú kvalitné, zdravotne nezávadné a ľahko sa udržujú. Sú preto ideálne pre využitie aj v náročných prostrediach materských škôl. Spĺňajú všetky potrebné kritériá hygienických noriem a požiadaviek. Postelné prádlo je tak vhodné aj pre alergikov a deti do 3 rokov. Perie sa na 60°C, nemusí sa žehliť. Ručíme za stálofarebnosť a nemennú pevnosť materiálu aj pri opakovanom praní. Dodávame v štandardných rozmeroch detské prikrývky a vankúše, na želanie potom podľa potreby a na mieru vašim požiadavkám.

Všetka obliečky šijeme v Čechách a výhradne z poctivých českých materiálov. Vďaka tomu sú naše detské krepová obliečky tej najvyššej dostupnej kvality a za veľmi prívetivú cenu!

Vlastnosti obliečok

  • Kvalitné detské bavlnené obliečky do škôlky aj na doma
  • Vhodné aj pre alergikov a deti do 3 rokov
  • Záruka stálofarebnosti, pevnosti a odolnosti
  • Kompletne česká výroba z českých materiálov
  • Jednoduchá údržba
  • Nie je nutné žehliť
  • Príjemná cena
  • Pre škôlky na faktúru so 14 dňovou splatnosťou

Jedná sa o český výrobok veľmi vysokej kvality. 

praní_2 beleni_oksušení_2žehlení_2chemie_ok

"Chcete ušiť iný rozmer? Žiadny problém pre nás! Jednoducho napíšte nám na info@oblieckypreskolky.sk, alebo do poznámky v nákupnom košíku pridať požadovaný rozmer"

Dodatočné parametre

Kategória: Detské obliečky pre škôlky
Záruka: 2 roky
Materiál: 100 % bavlna
Gramáž: 130 g / m2
Rozmery: Prikrývka 90 x 135 cm, vankúš 60 x 45 cm
Pranie: 60 °C
Certifikáty: Áno