Krepové obliečky Míša ružový

Kód: 177/104
12,19 € 10,07 € bez DPH

V poctivom krepovom obliečky s obľúbeným motívom nájdu deti radosť, veselí a roztomilé medvedíkmi ako z rozprávky. Kvalitné prevedenie zaručuje príjemné zaspávanie a zdravé spanie.

Rozmer: 90 x 135 + 60 x 45 cm

doprava zdarma nahradni_plneni

zbozi na fakturu2 rozmer

Detailné informácie

Podrobný popis

Detské krepové obliečky do škôlky - Míša ružový

V poctivom krepovom obliečky s obľúbeným motívom nájdu deti radosť, veselí a roztomilé medvedíkmi ako z rozprávky. Kvalitné prevedenie zaručuje príjemné zaspávanie a zdravé spanie. Krepové obliečky je veľmi kvalitná, o vysokej gramáži stopercentnej bavlny. Preto vydrží, nemení svoj tvar a deťom bude vždy pocitovo aj na pohľad veľmi príjemné. Ak chcete to najlepšie obliečky na českom trhu, kúpte je od nás!

Kvalitné detské krepové obliečky do škôlky

Naše krepové obliečky sú kvalitné, zdravotne nezávadné a ľahko sa udržujú. Sú preto ideálne pre využitie aj v náročných prostrediach materských škôl. Spĺňajú všetky potrebné kritériá hygienických noriem a požiadaviek. Postelné prádlo je tak vhodné aj pre alergikov a deti do 3 rokov. Perie sa na 60°C, nemusí sa žehliť. Ručíme za stálofarebnosť a nemennú pevnosť materiálu aj pri opakovanom praní. Dodávame v štandardných rozmeroch detské prikrývky a vankúše, na želanie potom podľa potreby a na mieru vašim požiadavkám.

Všetka obliečky šijeme v Čechách a výhradne z poctivých českých materiálov. Vďaka tomu sú naše detské krepová obliečky tej najvyššej dostupnej kvality a za veľmi prívetivú cenu!

Vlastnosti obliečok

  • Kvalitné detské bavlnené obliečky do škôlky aj na doma
  • Vhodné aj pre alergikov a deti do 3 rokov
  • Záruka stálofarebnosti, pevnosti a odolnosti
  • Kompletne česká výroba z českých materiálov
  • Jednoduchá údržba
  • Nie je nutné žehliť
  • Príjemná cena
  • Pre škôlky na faktúru so 14 dňovou splatnosťou

Jedná sa o český výrobok veľmi vysokej kvality. 

praní_2 beleni_oksušení_2žehlení_2chemie_ok

"Chcete ušiť iný rozmer? Žiadny problém pre nás! Jednoducho napíšte nám na info@oblieckypreskolky.sk, alebo do poznámky v nákupnom košíku pridať požadovaný rozmer"

Dodatočné parametre

Kategória: Detské obliečky pre škôlky
Záruka: 2 roky
Materiál: 100 % bavlna
Gramáž: 130 g / m2
Rozmery: Prikrývka 90 x 135 cm, vankúš 60 x 45 cm
Pranie: 60 °C
Certifikáty: Áno